معافیت قاریان و حافظان قرآن از خدمت سربازی 99 - 1400
تاریخ : 1399/10/6       

با توجه به ترس بسیاری که مشمولان از خدمت سربازی به علت طولانی بودن مدت خدمت سربازی و هم چنین دوری از محل زندگی خود دارند بنا بر این به دنبال روش هایی هستند که یا از خدمت سربازی خود معاف شوند و یا بتوانند مدت خدمت سربازی خود را کاهش دهند اما متاسفانه به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در این خصوص موفق نمی شوند.معافیت خدمت سربازی 99 مهم ترین موردی است که ذهن مشمول خدمت سربازی را درگیر خود  میکند و اکثر مشمولین خدمت سربازی به دنبال گرفتن معافیت خدمت سربازی میباشد اما به علت نداشتن اطلاعات کافی موفق نمی شوند. چون مدت خدمت سربازی طولانی میباشدد همه مشمولین دنبال روش های مختلف هستند که مدت خدمت سربازی خود را کاهش دهند یکی از راه های کاهش مدت خدمت سربازی استفاده از معافیت خدمت سربازی 99 1400 میباشد این معافیت ها عبارتند از: معافیت کفالت و معافیت پزشکی و معافیت تحصیلی و  معافیت خاص و ..سامانه صدای مشاور  با مجرب ترین مشاورین خود راهنمای مناسبی برای مشمولین خدمت سربازی برایی گرفتن معافیت حین خدمت 99 میباشد مشمولین عزیز می توانند با کمک مشاورین سامانه صدای مشاور  از خدمت سربازی معاف شوند. 

 

 

,,,,,,,,,,

 "سامانه مشاوره تلفنی صدای مشاور "

برای تماس از کل کشور کافیست با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 9099071613

تماس از 8صبح تا 12شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.

,,,,,,,,,

 

 

معافیت قاریان و حافظان قرآن از خدمت سربازی 99 - 1400

 

نمایندگان به تازگی تصویب کردند که قاریان و حافظان قرآن، همچون ورزشکاران که دارای امتیازاتی مثل معافیت هستند، از امتیازاتی برخوردار شوند و برای همه اینها احکامی تنظیم کردیم تا از خدمت سربازی معاف شوند.
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با اشاره به این که مقام معظم رهبری توجه ویژه ای به برنامه های قرآنی دارند، افزود: قبلا وضع به گونه ای بود که بر اثر تبلیغات دشمنان، کشورهای اسلامی، ما را به عنوان کشوری قرآنی نمی شناختند، اما امروز به مرحله ای رسیده ایم که قاریان ایرانی به هر مسابقه ای که اعزام می شوند، معمولا جزو نفرات اول هستند و توانایی های خوبی را از خود به نمایش می گذارند.
وی با ذکر این نکته که باید محافل قرآنی در کشور افزایش یابد، بیان کرد: هر خانه ای که در آن قرآن تلاوت شود، ملائکه به این خانه نازل می شوند، و لذا باید سعی کنیم تا محافل قرآنی در جامعه افزایش یابد.

مرکز مشاوره معافیت پزشکی خدمت سربازی

 

مشمولین خدمت سربازی می توانند با استفاده از بهترین مشاورین اطلاعات کافی در خصوص شرایط و نحوه گرفتن معافیت پزشکی و معافیت بیماری های شکم و دستگاه گوارش وجراحی عموم و معافیت بیماری های ریه و قفسه صدری و معافیت دستگاه ادراری تناسلی و معافیت بیماری های استخوان و معافیت بیماری های خون و معافیت بیماری های جراحی مغز و اعصاب  و معافیت بیماری های روانپزشکی و معافیت بیماری های پوستی و معافیت بیماری های گوش و حلق و بینی  و معافیت بیماری های قلب و عروق و معافیت چشم برای سربازان بالای دیپلم و معافیت چشم برای سربازان دیپلم و ....  بدست آورند.

 

مرکز-مشاوره-معافیت- خدمت-سربازی- 96 - 97

معافیت تحصیلی خدمت سربازی

دانش آموزان مدارس و دانشجویان مراكز آموزش عالی  وابسته به وزارت آموزش و پرورش و یا مورد تأیید آن وزارت و دانشجویان دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی دولتی یا غیر دولتی داخلی و خارجی مورد تأیید وزارتخانه‌های علوم و بهداشت و طلاب حوزه‌های علمیه كه در حین تحصیل به سن مشمولیت رسیده و یا می‌رسند، تا زمانی که به تحصیلات خود ادامه می‌دهند، از اعزام به خدمت دوره ضرورت معاف می‌باشند.

معافیت کفالت خدمت سربازی

 

منظور از معافیت کفالت این است که زمانی که فرد مشمول خدمت سربازی سرپرستی مادر یا پدر یا خواهر یا برادر و یا سایر بستگانش را بر عهده داشته باشد و اگر شرایط لازمی که جهت معافیت کفالت 99 تعیین شده است را داشته باشد میتواند از خدمت سربازی معاف شود.

معافیت خاص خدمت سربازی

 

الف) معلولان،یکی از فرزندان اولیایی که خود ناتوان و معلول بوده(هر دو یا یکی از آنها معلول باشد) یا حداقل دو فرزند آنان معلول و ناتوان باشند، از انجام خدمت وظیفه عمومی معاف می‌شود. در خانواده‌ای یک فرزند پسر داشته باشد که بالای 18 سال باشد و یک معلول باشد(چه خواهر یا برادر)، این فرزند هم می‌توان معاف شود. ب)فرزند جانبازان و آزادگانافرادی که پدر یا مادر27 درصد جانبازی یا 38 ماه سابقه آزادگی یا 30 ماه سابقه حضور در جبهه داشته باشند،  یک فرزندشان معاف میشودج)اگر مادری همسر نداشته باشد و 2 فرزند پسر داشته باشد که 18 سال به بالا سن داشته باشند و مادر تحت کمیته ی امداد باشد یکی از فرزندانش معاف میشود.

 

 معافیت خدمت سربازی (بخشودگی سنی)


 
اين معافيت با توجه به مدرك تحصيلي و سن مشمول به 7 گروه تقسيم مي گردد:
  
زير ديپلم ، ديپلم ، فوق ديپلم ( متولدين تا پايان 1374 )

ليسانس ( متولدين تا پايان 1374 )
 
فوق ليسانس ( متولدين تا پايان 1372 ) 
دكتري غيرپزشكي ( متولدين تا پايان 1370 )
 
دكتري پزشكي و دامپزشكي ( متولدين تا پايان 1344 )
مشموليني كه بيش از 70 سال از سن آنان سپري شده نيازي به درخواست معافيت ندارند وشناسنامه عكسدار آنان مشروط براينكه تغييرات سني نداشته  باشد بهمنزله روشن بودن وضعيت وظيفه عمومي آنان مي باشد .

 

 

 

کسب اطلاعات بیشتر در خصوص :

معافیت چشم پزشکی سربازان دیپلم

نمره چشم برای معافیت سربازی سربازان دیپلم

معافیت چشم سربازان دیپلم

نمره چشم برای معافیت سربازی

مجموع نمره چشم برای معافیت سربازی

معافیت چشم پزشکی سربازان بالای دیپلم

نمره چشم برای معافیت سربازی سربازان بالای دیپلم

معافیت چشم سربازان بالای دیپلم

 کسر خدمت

کسر خدمت ایثارگری در سال

سربازی

انواع کسر خدمت

قوانین کسر خدمت سال

 

 

 

 


مشاوره تلفنی
https://s-moshaver.com