سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی sanjesh.org
تاریخ : 1375/8/27       

دانشگاه غیرانتفاعی هر ساله در مقاطع تحصیلی کاردانی پیوسته، کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته، از دو روش شرکت در آزمون و بدون آزمون از میان متقاضیان تحصیل در این دانشگاه بر اساس سوابق تحصیلی دانشجو می پذیرد.

در حال حاضر رشته های بدون کنکور غیرانتفاعی در کلیه مقاطع تحصیلی ذکر شده ارائه می گردد و داوطلبان باید پس از مراجعه به سایت، فرم مربوط به انتخاب رشته را با توجه به علاقمندی و توانایی خود تکمیل نمایند. بدین منظور متقاضیان باید در زمان مقرر به سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org مراجعه نمایند و به صورت غیرحضوری و اینترنتی نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته اقدام نمایند.

 


 

,,,,,,,,,,

 "سامانه مشاوره تلفنی صدای مشاور "

برای تماس از کل کشور کافیست با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 
9099071613 تماس بگیرید

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.

,,,,,,,,,

 


       

معرفی سایت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

تمامی فرآیندهای مربوط به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های غیر انتفاعی، ویراش اطلاعات ثبت نامی، اعلام نتایج، درخواست تجدیدنظر و ... در سایت سازمان سنجش به نشانی sanjesh.org انجام می شود. ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه صورت می گیرد و متقاضیان باید در بازه زمانی تعیین شده از سوی سازمان مربوطه نسبت به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی اقدام نمایند.

 

نکته: داوطلبان شرکت کننده در کنکور سراسری می توانند بدون پرداخت هزینه نسبت به انتخاب رشته دانشگاه غیرانتفاعی اقدام نمایند.

 

 

مقاله پیشنهادی: سایت دریافت کارنامه ترمیم معدل

 

 

 

دانلود دفترچه بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی

متقاضیان به منظور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی باید پیش از هرکاری دفترچه ثبت نامی این آزمون را دانلود کرده و تمام جزئیات ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه غیر انتفاعی شامل شرایط عمومی و اختصاصی و کلیه مندرجات آن را به دقت مطالعه نمایند، لازم به ذکر است همزمان با زمان ثبت نام برای ورودی مهر ماه و بهمن ماه دانشگاه غیر انتفاعی دفترچه جداگانه ای منتشر می شود.

پیش بینی می شود که زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی بهمن حدودا در نیمه دوم آذر ماه صورت گیرد.

 

 

 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی برای ورودی مهر ماه و بهمن ماه یکسان می باشد که در ادامه به این شرایط اشاره می کنیم:

 

شرایط عمومی

 • اعتقاد به دین اسلام یا سایر ادیان رسمی کشور
 • عدم دشمنی با نظام حاکم برکشور و عدم عضویت در گروهک های تروریستی و ضدانقلاب
 • عدم اعتیاد به مواد مخدر
 • عدم سابقه کیفری و احراز فساد اخلاقی
 • تعهد به رعایت قوانین دانشگاه و پرداخت شهریه تعیین شده
 • عدم ممنوعیت از سوی نظام وظیفه برای آقایان

 

شرایط اختصاصی

 • متقاضیان باید دارای مدرک دیپلم چهار ساله نظام قدیم، دیپلم سه ساله نظام قدیم و یا دیپلم سالی واحدی/ ترمی واحدی به همراه گواهی مدرک پیش دانشگاهی و یا دیپلم سه ساله نظام جدید برای ورود به مقطع کارشناسی پیوسته و کاردانی باشند.
 • پذیرش کاردانی پیوسته بر اساس: معدل کل دیپلم
 • پذیرش کارشناسی ناپیوسته بر اساس: معدل کل کاردانی
 • پذیرش کاردانی ناپیوسته و کارشناسی پیوسته بر اساس: معدل کتبی دیپلم (رشته های نظری فارغ التحصیل 84 به بعد) / معدل کل دیپلم (رشته های کاردانش و فنی و یا رشته های نظری فارغ التحصیل 84 به قبل)
 • فارغ التحصیلی داوطلبان حداکثر تا 31 شهریور 1402 برای نیمسال اول
 • فارغ التحصیلی داوطلبان حداکثر تا 30 بهمن 1402 برای نیمسال دوم

 

 

مقاله پیشنهادی: ثبت نام کنکور سراسری

 

 

 

راهنمای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

طی اخبار منتشره از سوی سازمان سنجش، داوطلبان جامانده در ثبت نام کنکور سراسری می توانند در زمان مقرر برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی، پس از پرداخت هزینه ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش مراحل ثبت نامی خود را تکمیل نمایند.

 • در مرحله اول باید آدرس سایت سازمان سنجش به نشانی اینترنتی sanjesh.org را در مرورگر خود جستجو نمایید.

 • در مرحله بعد متقاضی باید گزینه سراسری در سمت راست از صفحه را انتخاب کرده و روی لینک "سامانه پذیرش دانشجو بر اساس سوابق تحصیلی آزمون سراسری .... " کلیک نماید. این لینک در صورت آغاز نام نویسی دانشگاه غیر انتفاعی فعال می شود.


 • در مرحله بعد باید سریال کارت اعتباری و عبارت امنیتی را در کادر مربوطه وارد کرده و تیک گزینه موافقت با شرایط و ضوابط دفترچه راهنمای ثبت نام انتخاب رشته را فعال کنید.


 • در مرحله بعد باید فایل عکس پرسنلی خود را با توجه به رعایت نکات لازم که در قسمت چپ صفحه ذکر شده، بارگذاری نمایید.


 • در مرحله بعد متقاضیان باید اطلاعات هویتی خود، شامل نام و نام خانوادگی، شماره شناسنامه، سریال شناسنامه و... خود را در کادر مربوطه وارد نمایند.


 • در نهایت پنجره ای باز می شود که متقاضیان می توانند با توجه به علاقه مندی و توانایی، رشته های مد نظر خود را به ترتیب اولویت در سامانه به ثبت برسانند و در پایان به منظور تایید نهایی رشته های انتخابی با فشردن کلید " تایید" فرآیند انتخاب رشته را به اتمام رسانند.


 • پس از تایید اطلاعات، رسید ثبت نام انتخاب رشته دانشگاه غیر انتفاعی حاوی شماره پرونده 7 رقمی و کد پیگیری 16 رقمی ثبت نام برای داوطلب به نمایش در می آید. 

 • در مرحله بعدی، در سمت راست روی عبارت " خرید کارت اعتباری "  کلیک کرده و نسبت به پرداخت هزینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیر انتفاعی از طریق کارت های عضو شبکه شتاب اقدام نمایید.

 

نکته: داوطلبان می توانند 100 کد رشته محل را از هر گروه آزمایشی با خرید یک کارت اعتباری انتخاب نمایند.

 

 

مقاله پیشنهادی: ورود به سایت ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی

 

 

 

 ثاثیر سوابق تحصیلی و معدل کتبی در انتخاب رشته داوطلب

اگر دیپلم متقاضی دانشگاه غیرانتفاعی با رشته گروه آزمایشی که در آن شرکت می کند، برابر باشد ضریب تاثیر سوابق تحصیلی و معدل کتبی 100درصد خواهد بود، در غیر این صورت بر اساس میزان ضریب خاصی، معدل دیپلم در انتخاب رشته داوطلب تاثیر می گذارد.

نوع دیپلم

ریاضی

تجربی

انسانی

علوم و معارف اسلامی

سایر دیپلم ها

گروه آزمایشی

علوم ریاضی و فنی

100

100

57.1

57.1

51.4

علوم تجربی

100

100

57.1

57.1

51.4

علوم انسانی

57.1

57.1

100

100

51.4

هنر

100

100

100

100

100

زبان های خارجه

100

100

100

100

100

 

 

 

 اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

 زمان اعلام نتایج بدون کنکور غیرانتفاعی از طریق سازمان سنجش مشخص می گردد و متقاضیان باید در بازه زمانی تعیین شده به صفحه کاربری خود مراجعه کرده و نتایج مربوط به کنکور غیرانتفاعی را مشاهده نمایند. در صورت نیاز به ویرایش اطلاعات ثبت نامی متقاضیان می توانند از طریق کد پیگیری ارائه شده به هنگام ثبت نام نسبت به ویرایش اطاعات اقدام نمایند. لازم به ذکر است به منظور مشاهده نتایج ثبت نامی کنکور دانشگاه غیر انتفاعی نیز باید، با استفاده از شماره پرونده و شماره پیگیری اقدام نمود.

 

 

 


مشاوره تلفنی
https://s-moshaver.com