نحوه دریافت اعلام نتایج مدارس شاهد 1402 - 1403
تاریخ : 1375/8/21       

در سال جاری کلیه فرآیندهای مرتبط با ثبت نام و اعلام نتایج مدارس شاهد 1402 - 1403 از طریق سایت  my.medu.ir صورت می گیرد. متقاضیان می بایست پس از اعلام نتایج به مدرسه پذیرفته شده مراجعه و سایر مراحل را به صورت حضوری به اتمام برسانند. دانش آموزان متقاضی ثبت نام در مدارس شاهد باید پیش از هر اقدامی، در سایت پادا به نشانی اینترنتی pada.medu.ir ثبت نام نمایند، چرا که این گونه مدارس دارای قوانین و ضوابط مختص به خود بوده و دانش آموزان ابتدا باید در سایت پادا ثبت نام نمایند.

بعد از اتمام نام نویسی متقاضیان پایه های اول ابتدایی، هفتم و دهم در سامانه مذکور، نتایج اسامی پذیرفته شدگان مدارس شاهد از طریق پیامک و سامانه مربوطه به متقاضیان اعلام می شود.

 


 

,,,,,,,,,,

 "سامانه مشاوره تلفنی صدای مشاور "

برای تماس از کل کشور کافیست با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 
9099071613 تماس بگیرید

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.

,,,,,,,,,

 


               

زمان اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد 1402 - 1403

ثبت نام مدارس شاهد سال گذشته به صورت قطعی و در یک مرحله و اعلام نتایج مدارس شاهد برای دانش آموزان غیر شاهد در دو مرحله موقت و قطعی و همچنین نتیجه ثبت نام مدارس شاهد برای کلیه دانش آموزان در یک مرحله و از طریق پیامک اعلام میشد، اما در سال جاری دانش آموزان می توانند از طریق سایت my.medu.ir و یا دریافت پیامک از طرف مدرسه از نتیجه مطلع شوند.

 

 

 

زمان اعلام نتایج هر مرحله ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی 

اعلام نتايج موقت: 21 خرداد لغایت 10 تیر ماه 1402

بررسی مدارک دانش آموزان از سوی ستاد ثبت نام مدرسه پذیرفته شده: هنوز اعلام نشده است.

تاييد مدارک ثبت نام از سوی منطقه، استان و اعلام نتايج قطعی به اولياء: هنوز اعلام نشده است.

 

 

 

زمان اعلام نتایج هر مرحله ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم 

اعلام نتايج موقت: 12 تیر لغایت 31 تیر ماه 1402

بررسی مدارک دانش آموزان از سوی ستاد ثبت نام مدرسه پذیرفته شده: هنوز اعلام نشده است.

تاييد مدارک ثبت نام از سوی منطقه، استان و اعلام نتايج قطعی به اولياء: هنوز اعلام نشده است.

 

 

 

زمان اعلام نتایج هر مرحله ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم

اعلام نتايج موقت: هنوز اعلام نشده است.

بررسی مدارک دانش آموزان از سوی ستاد ثبت نام مدرسه پذیرفته شده: هنوز اعلام نشده است.

تاييد مدارک ثبت نام از سوی منطقه، استان و اعلام نتايج قطعی به اولياء: هنوز اعلام نشده است.

 

 

مقاله پیشنهادی: نحوه ورود به سایت سمپاد مدارس تیزهوشان

 

 

 

نکته: ثبت نام برای دانش آموزان شاهد که شامل فرزندان شهدا، آزادگان و جانبازان هستند به صورت تک مرحله ای و قطعی و برای دانش آموزان غیر شاهد در دو مرحله ثبت نام موقت و ثبت نام قطعی انجام می شد و متقاضیان تحصیل در مدرسه شاهد باید در بازه زمانی مقرر برای ورود به مقطع تحصیلی مدنظر خود فرم پیش ثبت نام را به صورت اینترنتی از طریق سامانه ثبت نام مدارس شاهد تکمیل نمایند.

 

 

 

 

نحوه اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد 1402 - 1403

والدین و دانش آموزان از طریق سامانه my.medu.ir می توانند از نتایج ثبت نام مدارس شاهد مطلع گردند. در سال های گذشته داوطلبان تحصیل در دوره ابتدایی، متوسطه اول و متوسطه دوم مدارس شاهد، پس از ثبت نام و تکمیل فرم پیش ثبت نام مدارس شاهد برای مشاهده نتیجه نهایی باید در یک مدت زمان مشخص تعیین شده از سوی سازمان به سایت saja.medu.ir مراجعه می کردند تا بتوانند نتیجه خود را مشاهده نمایند.

فرآیند ثبت نام دانش آموزان اول ابتدایی با پایه هفتم و دهم، متفاوت بوده، در نتیجه مشاهده نتایج این مقاطع تحصیلی نیز با یکدیگر تفاوت هایی خواهند داشت، در ادامه مراحل و نحوه اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد 1402 - 1403 در تمامی پایه ها عنوان شده است.

 

 

 

نحوه اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد پایه اول ابتدایی 1402 - 1403

والدین می توانند با استفاده از کد پیگیری که به هنگام نام نویسی از سیستم دریافت کرده اند، نتایج ثبت نام مدارس شاهد 1402 - 1403 را مشاهده نمایند. بدین منظور والدین باید مراحل ذیل را طی نمایند.

  • در مرحله اول باید آدرس اینترنتی پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش،  my.medu.ir را در مرورگر خود وارد نمایید. 


  • در مرحله بعد به صفحه ای وارد می شوید که در صورت داشتن نام کاربری و گذرواژه باید آن را وارد نمایید و در غیراینصورت گزینه " ورود از طریق دولت من" را انتخاب نمایید و به سامانه خدمات دولت هوشمند وارد خواهید شد، در ادامه شماره موبایلی که به هنگام ثبت نام وارد کرده اید را در فیلد مربوطه ثبت کنید و رمز یکبار مصرف را دریافت نمایید.


  • پس از احراز هویت و ورود به صفحه کاربری خود، گزینه "پیش ثبت نام کلاس اول ابتدایی" را انتخاب نمایید.

  • در مرحله بعد از منوی فوقانی صفحه  "گزینه پیگیری ثبت نام" را انتخاب نمایید.

  • در صفحه بعد باید کد پیگیری ثبت نام را در کادر مربوطه وارد کرده و گزینه " استعلام " را کلیک نمایید تا نتیجه به شما نمایش داده شود.

 

 

مقاله پیشنهادی: ثبت نام آزمون مدارس نمونه دولتی

 

 

 

 نحوه اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد پایه هفتم و دهم 1402 - 1403

دانش آموزان می توانند با استفاده از کد پیگیری که به هنگام نام نویسی از سیستم دریافت کرده اند، نتایج ثبت نام مدارس شاهد 1402 - 1403  را مشاهده نمایند. بدین منظور دانش آموزان باید مراحل ذیل را طی نمایند.

  • در مرحله اول باید آدرس اینترنتی پنجره واحد خدمات الکترونیک آموزش و پرورش،  my.medu.ir را در مرورگر خود وارد نمایند. 


  • در مرحله بعد پنجره ای باز می شود که باید در آن گزینه " مدارس شاهد "  را انتخاب کرده و در نتیجه می توانند پیش ثبت نام را مشاهده و با انتخاب گزینه " مشاهده نتایج مدارس شاهد" می توانند نتیجه خود را روئیت کنند.


  • ثبت نام و اعلام نتایج مدارس شاهد در سال های گذشته از طریق سایت پادا صورت می پذیرفت، به منظور مشاهده نتایج مدارس شاهد در سال گذشته متقاضیان می بایست به سامانه پادا به آدرس اینترنتی pada.medu.ir مراجعه می کردند و پس از ورود به صفحه اصلی نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و پس از انتقال به صفحه کاربری خود می توانستند نتایج مدارس شاهد و نتیجه کسب شده خود را مشاهده نمایند.

 

 


مشاوره تلفنی
https://s-moshaver.com