سامانه جامع کانون زبان ایران ili.ir
تاریخ : 1375/5/31       

سامانه جامع کانون زبان ایران ili.ir است، این سامانه از قدیمی ترین و اصلی ترین مراکز آموزش زبان های خارجه است و خدمات خود را به اقشار مختلف جامعه اعم از کودک، نوجوان، بزرگسالان و جوانان ارائه می کند.  تمامی زبان آموزان می توانند از طریق مراجعه به سامانه ili.ir و با ورود به پنل بخش های خدمات ارائه شده، از امکانات این سامانه استفاده نمایند.

کانون زبان ایران به منظور ارائه خدمات غیرحضوری و اینترنتی و بهینه سازی در وقت و هزینه زبان آموزان، سامانه جامع کانون زبان ایران را طراحی کرده است.

 


 

,,,,,,,,,,

 "سامانه مشاوره تلفنی صدای مشاور "

برای تماس از کل کشور کافیست با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 
9099071613 تماس بگیرید

تماس از 8 صبح تا 12 شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.

,,,,,,,,,

 


 

 

معرفی سامانه جامع کانون زبان ایران

سامانه جامع کانون زبان ایران، سامانه ای است که برای ارائه خدمات به زبان آموزان و کارکنان کانون طراحی شده است. این سامانه خدمات مختلفی را به هر قشر از زبان آموزان و یا کارکنان مراکز خود ارائه می کند. بدین سبب کاربران و زبان آموزان این کانون می توانند بدون نیاز به مراجعه حضوری و به صورت آنلاین از خدمات پرداخت شهریه، آموزش های آنلاین، ثبت نام و .... استفاده نمایند.

کاربران با ورود به این سامانه می توانند فرایند ورود به صفحه کاربری و یا ثبت نام خود را انجام دهند. اما متقاضیانی که در کانون زبان ایران در حال تحصیل هستند برای شرکت در کلاس های آنلاین خود باید از طریق سایت e-ili.ir ، و برای شرکت در آزمون های آنلاین کانون زبان باید وارد سایت exam.ili.ir و برای مشاهده آزمون نیز باید از طریق سایت ilireg.ir اقدام کنند.

 

نکته مهم: لازم به ذکر است سایت اصلی و مرجع، کانون زبان ایران به نشانی ili.ir است و هر یک از خدمات متنوع این سایت با یک لینک وابسته به همین سایت تا حدودی نشانی اینترنتی آن تغییر یافته است اما کلیه زبان آموزان و کاربران می توانند با مراجعه به سایت اصلی از خدمات متنوع ارائه شده با لینک های متغیر بهرمند شوند و لیست تمامی خدمات در صفحه اصلی سایت قرار دارند.

 

تاریخچه کانون زبان ایران

کانون زبان ایران به عنوان قدیمی‌ترین و بزرگترین مؤسسه آموزش زبان‌های خارجی در ایران و خاورمیانه از سال ۱۳۰۴ با عنوان کانون زبان ایران و آمریکا در تهران شروع به فعالیت کرده ‌است. برگزاری کلاس‌های آموزش مکالمه زبان انگلیسی در انجمن ایران و آمریکا از فعالیت‌های آن در زمان بازگشایی در دهه ۱۳۲۰ بر طبق اساسنامه اعلام شد. به دنبال آن، مرکز آموزشی مستقل با عنوان " مرکز آموزش زبان" از دهه۱۳۳۰ راه‌اندازی شد. در سال ۱۳۴۴، مرکز این کانون در چهارراه جمهوری فعالیت می‌کرد و پس از افزایش تعداد زبان آموزان در محلی جدید در خیابان وصال شیرازی به ادامه فعالیت خود پرداخت. پس از انقلاب 57 و انحلال انجمن ایران و آمریکا، در سال 1358 مرکز آموزش زبان با حکم دادستانی به کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان واگذار شد و به کانون زبان ایران تغییر نام داد.

 

 این مؤسسه با پیروی از الگویی جدید آموزش زبان‌های دیگر مانند فرانسوی، آلمانی، روسی، اسپانیایی و حتی زبان فارسی را نیز در برنامه آموزشی خود قرار داد. هم‌اکنون کانون زبان ایران در ۳۱ استان با بیش از ۲۷۰ مرکز آموزشی و بیش از یک میلیون زبان آموز در هر سال، در زمینه آموزش زبان‌های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، عربی، اسپانیایی و روسی و تولید محصولات آموزشی و کمک‌آموزشی در زمینه آموزش زبان‌های خارجی به فعالیت خود می پردازد.

 

نکته: زبان آموزان قدیمی کانون زبان باید با مراجعه به سامانه جامع کانون زبان ایران ilireg.ir وارد سامانه شوند ولی اگر جزو زبان آموزان جدید هستید و قصد ورود به سامانه جامع کانون زبان ایران را دارید باید به نشانی reg.ili.ir مراجعه نمایید.

 

 

راهنمای ورود کاربر به سامانه جامع کانون زبان ایران ili.ir

نخست عبارت " سامانه جامع کانون زبان ایران " یا آدرس اینترنتی ili.ir یا reg.ili.ir را در مرورگر خود جستجو نمایید.

پس از ورود به صفحه اصلی سایت اگر تمایل دارید که به سامانه وارد شوید، در بخش مربوط به ورود کاربران بر روی گزینه " ورود "  کلیک نمایید.

 

در مرحله بعد  صفحه ای برای شما باز می شود که کاربر باید شناسه کاربری و رمز عبور خود را در آن وارد نماید و بر روی گزینه " ورود به سامانه " کلیک نماید.

 

نکته: به صورت پیش فرض باید در قسمت شناسه کاربری زبان آموز همان کد زبان آموزی و در قسمت رمز عبور نیز کد ملی زبان آموز را وارد نمایید.

نکته: اگر رمز عبور خود را فراموش کرده اید، می توانید بر روی گزینه " فراموشی رمز عبور " کلیک کرده  و رمز عبور خود را بازیابی نمایید.

 

نحوه ثبت نام در سامانه جامع کانون زبان ایران ili.ir

افرادی که تمایل به ثبت نام در دوره های آموزشی زبان دارند، باید ابتدا در سامانه جامع کانون زبان ایران ثبت نام کرده، بدین منظور متقاضیان باید به صورت غیر حضوری به سایت ili.ir یا reg.ili.ir مراجعه کرده و مراحل ثبت نام خود را تکمیل نمایند .

پس از ثبت نام غیر حضوری در سایت کانون زبان، افراد می بایست برای تکمیل مراحل ثبت نام خود و یا شرکت در آزمون تعیین سطح به صورت حضوری به شعبه کانون زبان انتخابی خود مراجعه نمایند.

نخست عبارت " سامانه جامع کانون زبان ایران " یا آدرس اینترنتی reg.ili.ir را در مرورگر خود جستجو نمایید.

پس از ورود به صفحه اصلی سایت به منظور ثبت نام در بخش مربوط به " پیش ثبت نام ورودی جدید " بر روی گزینه " ورود "  کلیک نمایید.

 

در مرحله بعد صفحه برای متقاضی باز می شود که باید اطلاعات هویتی خود شامل نام و نام خانوادگی، کد ملی، نام پدر، شماره شناسنامه، تلفن همراه، آدرس محل سکونت و... را وارد کرده و در قسمت انتهایی فرم ثبت نام، اطلاعات مربوط به شهر و شعبه انتخابی مد نظر خود را وارد نمایید و در آخر بر روی گزینه " ثبت پیش ثبت نام" کلیک کنید.

 

در انتها یک کد پیگیری به متقاضی ارائه می گردد که کاربر به وسیله این کد پیگیری و کد ملی خود می تواند به صفحه شخصی خود در سامانه جامع کانون زبان ایران وارد شود.

 

 

نحوه انتخاب کلاس های آنلاین سامانه جامع کانون زبان ایران

عموما" کلاس های کانون زبان هفته ای دو بار و در یک بازه زمانی از پیش تعیین شده برگزار می شود، بنابراین متقاضیان می توانند با ورود به سامانه e-ili.ir ( سامانه برگزاری کلاس های آنلاین کودکان و نوجوانان ) یا eili.ir (سامانه برگزاری کلاس های آنلاین بزرگسال و سایر سطوح غیر انگلیسی) کلاس هایی که برای سطح تحصیلی زبان آموزان ارائه شده است را مشاهده نمایند.

هر کلاس درس ارائه شده برای زبان آموزان دارای یک کد می باشد که زبان آموزان می توانند با وارد کردن کد مربوط به کلاس خود در سایت e-ili.ir و یا eili.ir، کلاس مورد نظر خود را به صورت غیر حضوری انتخاب کنند.

 

امکان دسترسی به هر دو سامانه فوق (e-ili.ir یا eili.ir ) در سایت اصلی و مرجع ili.ir نیز امکان پذیر است.

 

سایت ilireg.ir کانون زبان ایران امکان پرداخت شهریه و مشاهده نتایج از خدمات این سایت را فراهم آورده است.

 

نحوه پرداخت شهریه در سامانه جامع کانون زبان ایران ili.ir

تمامی زبان آموزان به منظور پرداخت شهریه باید در بازه زمانی تعیین شده که طبق تقویم کانون زبان اعلام می شود به صورت غیر حضوری نسبت به پرداخت شهریه دوره های آموزشی خود به سامانه جامع کانون زبان ایران  به نشانی ili.ir یا ilireg.ir مراجعه نمایند و مراحل پرداخت شهریه را از طریق این سامانه انجام دهند.

ابتدا عبارت " سامانه جامع کانون زبان ایران " یا آدرس اینترنتی ili.ir را در مرورگر خود جستجو نمایید.

پس از ورود به صفحه اصلی سایت گزینه " پرداخت شهریه و خرید کتاب " را انتخاب نمایید.

در مرحله بعد با وارد کردن شناسه کاربری و رمز عبور به صفحه کاربری خود وارد شده و مراحل مربوط به پرداخت شهریه را تکمیل نمایید.

 

سایت ilireg.ir کانون زبان ایران امکان پرداخت شهریه و مشاهده نتایج از خدمات این سایت را فراهم آورده است.

 

سامانه نظرسنجی کانون زبان ایران exam.ili.ir

کانون زبان ایران به منظور ارائه خدمات بهتر به زبان آموزان اقدام به طراحی سامانه نظرسنجی کانون زبان ایران به نشانی اینترنتی exam.ili.ir نموده است. با راه اندازی این سامانه تمام زبان آموزان باید به سایت معرفی شده وارد شوند و به سوالات مطرح شده پاسخ دهند.

از آنجایی که شرکت در آزمون نظر سنجی کانون زبان پیش شرط شرکت در آزمون های میان ترم می باشد پس همه زبان آموزان باید با ورود به سایت exam.ili.ir و وارد کردن کد ملی و کلمه عبور خود به سوالات پاسخ دهند.

از طریق مراجعه به سایت اصلی کانون زبان ایران ili.ir نیز می توان به این بخش دسترسی داشت.

 

نحوه مشاهده نمرات در سامانه جامع کانون زبان ایران

زبان آموزان برای مشاهده نتایج آزمون زبان باید به سایت ilireg.ir یا ili.ir وارد شوند و پس از ورود به صفحه کاربری خود با وارد کردن نام کاربری و رمز عبور از خدماتی که در این سامانه ارائه شده از جمله مشاهده نمرات آزمون و نتایج خود، استفاده کنند.

کلیه زبان آموزانی که در آزمون های آنلاین و غیر حضوری و یا حضوری کانون زبان شرکت کرده اند، می توانند با ورود به سامانه جامع کانون زبان ایران و بخش نتایج، نتیجه آزمون خود را مشاهده نمایند.


مشاوره تلفنی
https://s-moshaver.com