مبلغ خرید بیمه سربازی 1401
تاریخ : 1399/10/16       

هفت درصد از میانگین حقوق و مزایای مبنای کسر حق بیمه ظرف آخرین دو سال قبل از تقاضا ، ضرب در مدت خدمت سربازی به ماه ... . همراهان عزیز سایت نظام وظیفه ، این مقاله برای اطلاع شما عزیزان از قیمت خرید بیمه سربازی در سال 1401 ارائه شده است. همچنین پیشنهاد می شود بعد از مطالعه این مقاله برای محاسبه هزینه لازم خرید بیمه سربازی و دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص مبلغ خرید بیمه سربازی 1401 تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

 

 همجنین بخوانید : 

خرید خدمت سربازی 1401 تامین اجتماعی

 


 

,,,,,,,,,,

 "سامانه مشاوره تلفنی صدای مشاور "

برای تماس از کل کشور کافیست با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد،

با شماره 9099071613 تماس بگیرید

تماس از 8صبح تا 12شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.

,,,,,,,,,

 


 

 

 

 

 

مبلغ خرید بیمه سربازی 1401

برای افرادی که خدمت سربازی خود را سپری کرده اند و اکنون درجایی مشغول شده و بیمه تامین اجتماعی برای آنها منظور می شود، این دغدغه حس می شود که چرا دو سال خدمت سربازی را به عنوان سابقه بیمه کاری خود محساب نکنیم؟ بنابراین اضافه کردن دوسال از عمر فرد که در دوران خدمت سربازی تحت شرایط نسبتا سخت سپری شده به عنوان سابقه بیمه از اهمیت بالایی برخوردار است چرا که در این صورت دو سال زودتر بازنشسته خواهد شد.

 

تنها شرط برای خرید بیمه سربازی آن است که فرد متقاضی می بایست پیش یا پس از تاریخ آغاز یا پایان دوره خدمت نظام وظیفه خود، حداقل دو سال سابقه بیمه داشته و حق بیمه پرداخت کرده باشد. بنابراین اگر فردی به جز دو سال خدمت نظام وظیفه خود که سپری کرده، حداقل سابقه بیمه دو ساله در سازمان یا کارگاه دیگری نداشته باشد فعلا نمیتواند مدت زمان سربازی خود را به عنوان سابقه بیمه به سوابق کاری خود اضافه کند. دلیل این موضوع هم مفاد ماده ۳ آیین نامه اجرایی قانون اصلاح تبصره ماده (14) قانون کار و الحاق یک تبصره به آن، مصوب هیت وزیران است که در آن آمده است، میزان حق بیمه مدت خدمت نظام وظیفه و یا حضور داوطلبانه مشمولین بند ۴ به روش زیر محاسبه میشود:

هفت درصد از میانگین حقوق و مزایای مبنای کسر حق بیمه ظرف آخرین دو سال قبل از تقاضا ضرب در مدت خدمت سربازی به ماه (تا سقف 30 ماه).

 

محاسبه قیمت خرید سربازی در سال 1401 :

درخواست خرید خدمات نظام وظیفه با مبنای دستمزد ۱۴۰۱ محاسبه خواهد شد.

بر این اساس تنها تا پایان سال گذشته، امکان خرید خدمت نظام وظیفه و اضافه کردن سوابق دوران جبهه به سابقه بیمه با نرخ دستمزد سال گذشته وجود داشت. 

بیمه‌شدگانی که متقاضی بهره‌مندی از این خدمت هستند، جهت ارائه درخواست باید به es.tamin.ir مراجعه کنند و نیاز به مراجعه حضوری ندارند.

***

اگر فردی به طور میانگین در آن دو سال سابقه کار خود در سازمان دیگر حقوق و مزایای ۲ میلیون تومانی داشته و ۲۴ ماه نیز خدمت کرده است مطابق فرمول زیر باید مبلغی بپردازد و در اصلاح سابقه بیمه سربازی خود را بخرد تا در سوابق بیمه کاری وی اضافه گردد: (اعداد زیر فرضی و به عنوان مثال ذکر شده اند)

(۰.۰۷) * (۲ میلیون تومان) * (۲۴ ماه) = ۳ میلیون و سیصد و شصت هزار تومان

این مبلغ را می توانید بصورت اقساط در ۱۲ ماه بپردازید. برای قسط بندی این مبلغ باید در هنگام درخواست در شعبه تامین اجتماعی ۱۲ فیش واریزی با شناسه پرداخت حق بیمه جداگانه دریافت کنید و ماه به ماه آنرا بصورت حضوری و یا اینترنتی پرداخت کنید. برای پرداخت حق بیمه سایت ما را دنبال کنید.

چقدر سابقه بیمه ثبت شده دارم ؟ برای این کار میتوانید به برنامه های موبایلی مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی برای مشاهده سوابق بیمه و میانگین حقوق و دستمزد خود و یا حتی به سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی مراجعه کنید. برای دانلود و دریافت این برنامه تا پایان مقاله همراه ما باشید.

 

خرید بیمه سربازی برای فردی با کسری خدمت

البته اگر فردی کسری خدمت هم داشته باشد به میزان مدت زمانی که خدمت کرده است با پرداخت هزینه می تواند بیمه خدمت خود را خریداری کند.نوربخش با اشاره به مبلغ پرداختی برای خرید بیمه خدمت به منظور اضافه شدن آن به سوابق بیمه ای گفت:‌ میزان پرداخت برای خرید حق بیمه خدمت برای متقاضیان متفاوت است و به ازای هر ماه با توجه به میزان دستمزد و حقوق، متقاضی باید هزینه ای پرداخت کند.


با توجه به شرح فوق خدمت سربازی در صورتی جزو سوابق بیمه ای فرد محاسبه خواهد شد که چنانچه قبل از تاریخ 7 مرداد 85 شخص دارای سابقه بیمه پردازی در تامین اجتماعی به صورت اجباری باشد و پس از ان نیز بیمه شده باشد در این صورت بدون پرداخت حق بیمه مدت سربازی وی جزو سابقه بیمه پردازی وی محسوب می شود و در غیر اینصورت و در بعد از زمان مذکور شخص باید با دارا بودن سابقه 720 روز نسبت به ارایه درخواست مبنی بر خرید ایام سربازی و پرداخت حق بیمه دوره سربازی را به سوابق خود اضافه نماید .

*حق بیمه متعلقه بر اساس میانگین حق بیمه آخرین دو سال در زمان تقاضا به ازای مدت خدمت سربازی یا حضور داوطلبانه در جبهه محاسبه می شود که نسبت به هفت سی ام بیمه شده و بیست و سه سی ام توسط دولت پرداخت می گردد.

  

 

 " عزیزان خواننده توجه داشته باشید که ما در مقالات خود آخرین اخبار سربازی را به اطلاع شما عزیزان میرسانیم "
مشاوره تلفنی
https://s-moshaver.com