ثبت نام بن کتاب دانشجویی 1401-1402
تاریخ : 1399/10/19       

ثبت نام بن کتاب دانشجویی 1402 - 1401

ثبت نام بن خرید کتاب دانشجویی به چه صورت خواهد بود ؟؟؟ ثبت نام یارانه اعتباری خرید کتاب ویژه نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران آغاز شد.  در این مقاله میخواهیم نحوه ثبت نام بن کتاب دانشجویی 1402- 1401 را برای شما دانشجویان گرامی را توضیح دهیم تا شما عزیزان با خواندن این مقاله بتوانید به راحتی ثبت نام خود را انجام دهید دوستان توجه داشته باشید که در صورت دریافت راهنمایی بیشتر نیز میتوانید با شماره های سامانه صدای مشاور تماس حاصل نمایید... . 

 

 

,,,,,,,,,,

 "سامانه مشاوره تلفنی صدای مشاور "

برای تماس از کل کشور کافیست با تلفن ثابت و بدون گرفتن کد، با شماره 
9099071613 تماس بگیرید

تماس از 8صبح تا 12شب حتی ایام تعطیل

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت جهت خریداری بسته های تماس کلیک کنید.

,,,,,,,,,

 

 

 

ثبت نام بن کارت دانشجویی نمایشگاه مجازی کتاب

ثبت نام بن کتاب دانشجویی 1402 - 1401 : مراحل ثبت نام و دریافت «یارانۀ اعتباری خرید کتاب» ویژه نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران اعلام شد.

  • سقف یارانه اعتباری خرید کتاب برای دانشجویان وطلاب  350 هزار تومان است که از این مبلغ  200 هزار تومان آورده دانشجویان وطلاب است و  150 هزار تومان سهم معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی با مشارکت بانک صادرات ایران است.
  • سقف یارانه اعتباری خرید کتاب برای اعضای هیئت علمی 600 هزار تومان است که از این مبلغ  300 هزار تومان آورده عضو هیئت علمی و  300 هزار تومان سهم معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با مشارکت بانک صادرات ایران است.
  • یارانۀ خرید کتاب (بن کتاب) به صورت «اعتبار خرید» به کد ملی متقاضیان اختصاص می ­یابد، لذا برای ثبت نام نیاز به واریز وجه نیست.
  • اعتبار یارانه سهم خریدار در هنگام خرید کتاب در سامانه فروش محاسبه و از صورتحساب خرید کسر می­ گردد.
  • با توجه به محدودیت بودجۀ اختصاص یافته و سقف اعتباری تعیین شده برای هر استان، اولویت ثبت نام با متقاضیانی است که زودتر اقدام نموده اند. بدیهی است پس از تکمیل ظرفیت و اعتباراستان، امکان ثبت نام متقاضیان جدید نخواهد بود.
  • هر کد ملی تنها یکبار مجاز به دریافت یارانۀ خرید کتاب (بن کتاب) می باشد.
  • هنگام ثبت ­نام، شماره تلفن ­همراه باید فعال، در دسترس و «در اختیار» شخص ثبت نام کننده (کد ملی خریدار) باشد.
  • شماره تلفن همراه ثبت نام کننده الزاما بایستی متعلق به کد ملی درج شده باشد.

 

آغاز ثبت ‌نام بن کارت دانشجویی نمایشگاه مجازی کتاب : به گزارش روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، خانه کتاب و ادبیات ایران به نمایندگی از معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در راستای سیاست های ترویج کتاب و کتابخوانی و حمایت از نشر کشور، در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران اقدام به توزیع بن اعتباری خرید برای اعضای هیئت علمی، طلاب و دانشجویان سراسر کشور کرده است.

این نمایشگاه کتاب به صورت مجازی برگزار می شود و خرید کتاب از ناشران به صورت غیرحضوری و از طریق سامانه فروش صورت می گیرد (نشانی سامانه فروش در همین مقاله اعلام خواهد شد.)

 یارانۀ خرید کتاب (بن کتاب) به صورت «اعتبار خرید» به کد ملی متقاضیان اختصاص می یابد.

سهم خریدار از یارانۀ اعتبار خرید کتاب هنگام خرید کتاب محاسبه و کسر می شود. با توجه به بودجۀ اختصاص یافته و سقف اعتباری تعیین شده برای هر استان، اولویت ثبت نام با متقاضیانی است که زودتر ثبت نام کرده اند. بدیهی است پس از تکمیل ظرفیت و اعتبار استان، امکان ثبت نام متقاضیان جدید نخواهد بود.


لطفاً فرایند ثبت نام را تا دریافت این پیامک: «یارانه خرید کتاب روی کد ملی شما شارژ شد» ادامه دهید تا عملیات ثبت نام و خرید قطعی و ثبت شود. هر کد ملی تنها یکبار مجاز به دریافت یارانۀ خرید کتاب (بن کتاب) است.

در صورتی که در فرایند ثبت نام دچار مشکل شدید و یا پیامک نربوطه را دریافت نکردید با شماره 9099071613 تماس بگیرید.

 

همچنین مهلت ثبت نام ناشران داخلی و نمایندگی ناشران خارجی برای حضور در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به‌مدت ۳ روز تا ۱۷ دی تمدید شده است.

آغاز ثبت‌نام بن کارت دانشجویی نمایشگاه مجازی کتاب - علاقه‌مندان می توانند برای اطلاع از نحوه ثبت‌نام ناشران‌، بن نمایشگاه،‌ سرویس‌های ارسال محصولات و سامانه فروش  با شماره9099071613  تماس بگیرند.

 

 


مشاوره تلفنی
https://s-moshaver.com